Půjčování plošin je prováděno včetně obsluhy. Práce z vysokozdvižných plošin provádí vyškolená obsluha vlastnící všechna potřebná oprávnění.
Zakázky přijímáme od právnických i fyzických osob.
K dispozici jsou níže uvedené vysokozdvižné plošiny s různým akčním rádiusem. Všechny plošiny jsou vybaveny elektropohonem, čímž splňují požadavky na provoz v uzavřených prostorách !!!!
Ceny jednotlivých zakázek jsou stanoveny dohodou dle jejich rozsahu a náročnosti.
Avia MP 16 disponije výškou zdvihu 16 m a maximálním vybočení 8m. Její poměrně malé rozměry ji předurčují pro práce v omezeném prostoru a práce v nižších výškách. Její provoz je nejméně nákladný.
Tatra T 148 MP 27 je jednou z plošin s nejvyšším zdvihem a je předurčena pro ty nejobtížnější práce. Disponuje maximálním zdvihem 27 m a maximálním vybočením 20 m. Podvozek T 148 umožňuje použití plošiny i ve velmi náročném terénu.
Z plošin provádíme nejrůznější práce. Jedná se například o kácení stromů, odstraňování sněhu či námraz, elektromontážní práce, montáže různých konstrukcí, nátěry ve výškách (sloupy veřejného osvětlení, okapy rýny, atd.). Škála prací je velmi rozmanitá a je dohodnuta vždy v konkrétní objednávce či smlouvě o provedení prací. Na ukázky prací se můžete podívat ZDE.